Nové sdružení

      CESTA ZA ZDRAVÍM, POHYBEM, RELAXACÍ  A REHABILITACÍ 2019


   Relaxace, rehabilitace, ozdravné pobyty i pravidelné  cvičení, které Nové sdružení ZP Letovice  tradičně a celoročně pořádá pro své aktivní členy, zájemce o zdravý životní styl, je přímou cestou k upevnění a udržení svého fyzického i duševního zdraví vlastní  zásluhou každého samotného člena spolku.  Těch, co se opravdu chtějí udržovat v dobré kondici i přes seniorský věk, nebo s různým zdravotním postižením, je stále dostatečný počet.
   V roce 2019 se  pořádalo několik relaxačních odpolední v boskovických lázních. Vždy víc jak padesát účastníků využívá širokou nabídku  komplexu boskovických lázní k udržení, utužení a zlepšení zdraví.  Pro  relaxaci bývá největší zájem o rekreační bazén, kde si předně užívají neplavci. Dále  jsou zde chrliče vody, divoká voda i perličková lázeň.  Plavecký bazén zase s potěšením využívali zdatnější k rozhýbání těla při neomezeném plavání. V nabídce je rovněž vířivka, parní komora a sauna. Využívání boskovických lázní přináší všem účastníkům dostačující relaxaci a splňuje svůj účel a naše představy.
   Rehabilitaci s využitím vodoléčby a dalších atrakcí, jako je sauna a vířivka máme k dispozici při návštěvách Aquaparku v Kuřimi. Režim k relaxaci a rehabilitaci je podobný jako  v Boskovicích. K rehabilitaci také využíváme vodoléčbu v blanenské nemocnici. Zde se cvičí a rehabilituje  pod vedením odborných pracovnic.
   K  důležitým  akcím pro zdraví bezesporu řadíme týdenní  ozdravné pobyty, proběhly v lázních Slatinice a na Vysočině. V lázních využíváme nabídku procedur ke zlepšení zdraví. Na Vysočině  se k upevnění zdraví cvičí, plave, využívá se masáží a vycházek.
   Své  místo v našem programu  pro  upevnění zdraví  má  pravidelné ,,Cvičení s Emou“. Těší se značnému zájmu  členů i spoluobčanů a probíhá každou středu.  

Všechny  akce pro zdraví se konají  za podpory Jihomoravského kraje, Městského úřadu Letovice a v rámci pojektu zdravé město.

ZA NSZdP LETOVICE RAŠOVSKÝ

OKHP©2008